Balíček dětské kosmetiky Linteo pro 3 z vás

O pokožku se musíme starat maximálně šetrně a u dětské pokožky to platí dvojnásob. Kosmetika Linteo se postará i o tu nejcitlivější pokožku.

Dětské mycí mléko a šampon Linteo Baby
Mycí mléko a šampon se šetrnými mycími složkami z kokosového oleje jemně čistí pokožku celého těla a chrání ji před vysušením. Má regenerační a pečující účinky.
Přírodní oleje z mateřídoušky, rozmarýnu, tymiánu a levandule dodávají mycímu mléku jemnou vůni, která uvolňuje mysl a zklidňuje před spánkem.

Dětský olej po koupeli Linteo Baby
Má regenerační a pečující účinky. ?Olej po koupeli s přírodním mandlovým olejem spolu s čistě přírodním olejem ze semínek vinné révy a pupalky dvouleté přirozeným způsobem vyživuje a chrání pokožku. Bylinné oleje z rozmarýnu, levandule a tymiánu dodávají oleji jemnou vůni, která uvolňuje mysl a zklidňuje před spánkem.
Olej lze použít také k jemné masáži a prokrvení pokožky.

Tělové mléko Linteo Baby s Bio měsíčkem lékařským
Hydratační tělové mléko s přírodními oleji z mandlí a meruněk, spolu s bambuckým máslem, přirozeným způsobem vyživuje, chrání a pečuje o pokožku celého těla. Bylinné výtažky z rozmarýnu, tymiánu a levandule dodávají tělovému mléku jemnou vůni, která uvolňuje mysl a zklidnňuje před spánkem. Vyživuje pokožku do hloubky a navrací jí jemnost a pružnost.

Balíček dětské kosmetiky Linteo pro 3 z vás

Balíček dětské kosmetiky Linteo pro 3 z vás
ilustrační foto: zena-in.cz

Balíček dětské kosmetiky Linteo pro 3 z vás

Zapojte se do naší soutěže a 3 z vás získají dětský balíček kosmetiky Linteo, který obsahuje mycí mléko, olej po koupeli, tělové mléko, pěnu do koupele, krém na zadeček a Sensitive vlhčené ubrousky Linteo.

12.04.2018

SOUTĚŽIT