Buďte krásná i na dovolené s Astrid Beauty Elixir

Ani na dovolené nezanedbávejte péči o opleť. Získejte v naší soutěži krásný balíček se třemi produkty Astrid Beauty Elixir!

Nová řada BEAUTY ELIXIR obsahuje vzácné oleje, které pomáhají pleť vyživovat, hydratovat a chránit ji před příznaky stárnutí. Objevte sílu arganového, makadamového, mandlového, pistáciového, olivového a meruňkového oleje!

BEAUTY ELIXIR Hedvábný čisticí pleťový olej
Hedvábný čisticí pleťový olej v sobě kombinuje sílu pistáciového, meruňkového, olivového a mandlového oleje. Nabízí luxusní a vysoce účinné čištění pleti. Odstraňuje veškeré nečistoty i make-up z tváře, očí a rtů. Jeho složení se vzácnými oleji, bisabololem a vitaminem E pomáhá udržovat ochranný film pleti a zabraňuje jejímu vysušování. Dodává pleti hedvábnou jemnost, vláčnost a mladistvý vzhled. Zanechává ji dokonale čistou a rozjasněnou s pocitem hydratace.

BEAUTY ELIXIR Denní a noční krém proti vráskám
Denní a noční krémy proti vráskám BEAUTY ELIXIR v sobě spojují sílu tří vzácných olejů – arganového, makadamového a mandlového, které mají jedinečné vyživující, zvláčňující a ochranné vlastnosti. Krémy jsou obohacené o unikátní složku PRO-ELASKIN, komplex proti vráskám a stárnutí pleti, který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, zlepšuje její pružnost a pevnost a přispívá k udržení optimální hladiny hydratace. Pleť je pak dokonale vyhlazená, hedvábně jemná, vláčná a ženy mohou zářit.

 

Buďte krásná i na dovolené s Astrid Beauty Elixir

Buďte krásná i na dovolené s Astrid Beauty Elixir
ilustrační foto: zena-in.cz

Buďte krásná i na dovolené s Astrid Beauty Elixir

Zapojte se do redakční soutěže a získejte balíček Astrid.

25.11.2017

SOUTĚŽIT