Soutěž Foresto o Volvo XC40 a 60× batoh Braasi

Kupte v době od 1. 1. 2022 do 30. 4. 2022 v místě konání soutěže alespoň 1 ks některého ze soutěžních výrobků Foresto* a pečlivě si uschovejte doklad o provedení nákupu. Předložení dokladu prokazující nákup soutěžního výrobku je v případě vylosování podmínkou předání výhry.

Foresto soutěž o Volvo XC40 a 60× batoh Braasi

ilustrační foto: drmax.cz

Text organizátora soutěže:

Od počátku soutěže (1. 3. 2022) až do 29. 4. 2022 losujeme pro každý soutěžní den jednoho výherce vedlejší výhry, kterou je batoh Braasi. Po skončení soutěže vylosujeme jednoho výherce hlavní výhry – osobního automobilu Volvo XC40. V soutěži lze získat maximálně 1 hlavní a 1 vedlejší výhru.

Volvo XC40
Výrazný vzhled houževnatého SUV se snoubí s efektivitou kompaktního vozu. Inteligentní asistenční technologie zaručí bezpečné brzdění i rozjezd, zamezení srážce, pohodlné parkování v malém prostoru a dostatečný prostor pro transport vašeho mazlíčka.

batoh Braasi
Nepromokavý funkční batoh na procházky do přírody a nebo jen tak do města. Batoh je ušitý z kvalitního a velmi odolného materiálu, snadno se čistí i udržuje. Nastavitelná síť s na míru upravenou spodní kapsou vám umožní mít veškeré nezbytnosti pro vás i vašeho mazlíčka vždy po ruce. Objem až 19 litrů je možné regulovat rolováním.

 

Soutěž končí: 30. 04. 2022

SOUTĚŽIT