Fotosoutěž – vyfoť se s Gorilou na cestách a vyhraj jednu z deseti cen

Chceš vyhrát s Mountain Gorilla Coffee dobrodružný víkend pro dva v Safari Parku Dvůr Králové? Nebo některou z dalších deseti cen? Zapoj se do fotosoutěže S Gorilou na vandru. Jak na to? Stačí kdykoliv od 1. května do 26. června koupit naši kávu Mountain Gorilla Coffee, vyfotit se s ní kdekoliv na cestách a fotku poslat na mail foto@kavagorila.cz a získat nejvíc hlasů fanoušků naší značky. Proč? Nedávno jsme se vrátili z vandru v Ugandě, kde jsme putovali za gorilami a kávou. Zajímalo by nás, kam s gorilí kávou vyrážíte vy. Pošli fotku a vyhraj víkend pro dva v hotelu Safari Lodge. Vydej se třeba na gastro cestu po stopách Hanzelky a Zikmunda! Tak pojeď S Gorilou na vandr!

Fotosoutěž - vyfoť se s Gorilou na cestách a vyhraj jednu z deseti cen

ilustrační foto: mountain-gorilla.cz

Text organizátora soutěže:

Co pro to udělat?
Stačí kdykoliv do 26. června zakoupit jakoukoliv kávu nebo čokoládu značky Mountain Gorilla, vyfotit se s ní kdekoliv na cestách a tuto fotografii přihlásit přes mail foto@kavagorila.cz do soutěže na stránce www.kavagorila.cz (v přihlášce uveďte místo, kde byla fotka pořízena i svůj mobilní telefon).
Autor nejúspěšnější fotky, která získá nejvíce hlasů našich fanoušků, vyhraje dobrodružný víkend pro dva v Safari Parku Dvůr Králové. Dalších deset soutěžících vyhraje jednu z deseti cen od značky Mountain Gorilla Coffee.

 

Soutěž končí: 26. 06. 2022

SOUTĚŽIT