Podzimní souěž o mixéry Russell Hobbs

Ačkoli je podzim obdobím mnoha barev, zároveň je to období, ve kterém na spoustu lidí padá podzimní deprese způsobené citelnou změnou počasí. Nemluvě o tom, že na podzim díky častým výkyvům teplot většinu lidí trápí nejrůznější nachlazení a virózy.

Vy teď můžete všechny bacily i pověstný podzimní splín položit na lopatky! Jak? No třeba tím, že si připravíte šťavnaté smoothie v mixéru značky Russell Hobbs. S tím hravě zaženete špatnou náladu a navíc posílíte imunitu, takže žádné bacily nebudou mít šanci!

Šikovný pomocník, kterého potřebujete

Ve spolupráci se značkou Russell Hobbs jsme pro vás připravili lákavou soutěž vonící podzimem. Zapojit se může každý, takže i vy můžete roztočit kolem osudu a pokusit se vyhrát jednu ze dvou zajímavých cen.

Podzimní souěž o mixéry Russell Hobbs

Podzimní souěž o mixéry Russell Hobbs
ilustrační foto: rodicum.cz

Podzimní souěž o mixéry Russell Hobbs

Chtěli byste mít jednoho z výše zmíněných pomocníků doma? Už si živě představujete, jak si s jejich pomocí připravujete smoothie – a to klidně i s ledem? V tom případě se zapojte do soutěže a zkuste jednoho z nich vyhrát! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a být 150 nebo 300 v pořadí.

30.11.2017

SOUTĚŽIT