Soutěž o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu

Věděli jste, že od 25. roku života se obsah kolagenu v těle snižuje a po 40. roce se netvoří už téměř vůbec. Bez kolagenu vznikají vrásky, celulitida, pokožka je suchá, ztrácí se lesk nehtů a vlasů a začíná nevyhnutelný proces stárnutí. Pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek je proto důležité jeho doplňování. Kolagen je kromě pokožky důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivové vaziva a šlach.

Na českém trhu je už etablovaná značka Inca Collagen, stoprocentní mořský kolagen s omlazujícími účinky. Právě kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském těle. „Bílkovina mládí“, jak se obvykle látka označuje, tvoří více než 30% bílkovin lidského organismu a až 70% bílkovin kůže. Inca Collagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken.

Soutěž o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu

Soutěž o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu
ilustrační foto: babinet.cz

Soutěž o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu

Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po jeho zpracování strukturu trojité šroubovice, tzv. helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Bio-Aktivní kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu, snadno se vstřebává a má rychlý nástup účinku. Inca Collagen je vyvážený komplex bílkovin, které příznivě působí na lidský organismus.

Hrajte o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu, každý v hodnotě 1.260 Kč

01.04.2018

SOUTĚŽIT