Soutěž o 2 pobyty v hotelu Savoy Westend v Karlových Varech

Chtěli byste se zrelaxovat v lázeňském městě? Tak s námi pojďte soutěžit o 3denní wellness pobyt pro dvě osoby v přepychovém hotelu. Hotel Savoy Westend patří mezi nejkrásnějších architektonické ansámbly v celé Evropě. Součástí pobytu je bohatá snídaně formou buffé a neomezený vstup do wellness.

Soutěž o 2 pobyty v hotelu Savoy Westend v Karlových Varech

ilustrační foto: fashion-arena.cz

Text organizátora soutěže:

Nejnavštěvovanější tuzemské outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet připravilo pro své návštěvníky unikátní soutěž. Jejich zákazníci se mohou zapojit do soutěžte o dva pobyty na tři dny v pětihvězdičkovém hotelu Savoy Westend v Karlových Varech. Součástí výhry je i snídaně formou bufetu a neomezený vstup do luxusního wellness.

Jedinou podmínkou je během letních prázdnin (1. července – 31. srpna) nakoupit ve vybraných obchodech minimálně za 5 000 Kč a použít kartu či aplikaci Fashion Club. Tím se automaticky zákazník zapojí do soutěže, následně v září proběhne slosování dvou výherců, kteří pojedou na dovolenou do nejkrásnějšího lázeňského města u nás.

Savoy Westend je jedním z nejexkluzivnějších hotelů v Karlových Varech. Celý areál hotelu čítající několik vil patří mezi architektonicky nejkrásnější v Evropě. Relaxovat můžete v sauně, jacuzzi, solné jeskyni nebo během nespočtu procedur. Pokud vyhledáváte aktivnější odpočinek, v okolí najdete například tenisové kurty či golfové hřiště nebo přímo v hotelu můžete navštívit fitness a plavecký bazén.

 

Soutěž končí: 31. 08. 2022

SOUTĚŽIT