Soutěž o 3 fantasy knihy Srdce Aporveru

Zdá se, že Aporver a s ním i zbytek světa čeká v okamžiku, kdy jeho Srdce přestane bít, neodvratná zkáza. Rolan a Prin se proto vydávají na dobrodružnou cestu, aby se pokusili nalézt Ecidil a Aporver vyléčili. Podaří se jim to?

Na počátku věků plula po obloze Aporveru tři slunce. Ten svět je pustý, řeklo první. Ten svět je prázdný, řeklo druhé. Ten svět je mrtvý, řeklo třetí. Pak první slunce uronilo slzu a svět zahalila hustá bílá mračna. Když druhé slunce uronilo slzu, z mraků vyrostly sloupy. Nakonec uronilo slzu i třetí slunce. Slza dopadla na nejvyšší sloup a ten rozkvetl a ožil. Tak se zrodil Ecidil. Vyletěla z něho hejna sykon všech možných druhů – plevelnatky, hřídelíci, jitřinky i měchury. Sykony se pak rozlétly a rozběhly do všech koutů světa. Aporveru ještě chyběla duše, a tak se tři slunce na jeden jediný okamžik spojila v jedno. Když jejich znásobená záře dopadla na Ecidil, zjevil se člověk.

Soutěž o 3 fantasy knihy Srdce Aporveru

Soutěž o 3 fantasy knihy Srdce Aporveru
ilustrační foto: klubknihomolu.cz

Soutěž o 3 fantasy knihy Srdce Aporveru

Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Srdce Aporveru.

22.01.2018

SOUTĚŽIT