Soutěž o 3 inteligentní žárovky Connect s dálkovým ovladačem

EGLO Connect lze snadno ovládat buď dálkovým ovladačem, nebo prostřednictvím mobilní aplikace Smart Control AwoX v chytrém telefonu, tabletu či hodinkách. Komunikace mezi přístrojem a jednotlivými světelnými zdroji probíhá prostřednictvím Bluetooth, připojení na internet proto potřebujete jen pro prvotní registraci a instalaci aplikace.

Ve své ruce rázem budete mít výběr z 16 milionů barevných odstínů a 50 tisíc variací bílého světla. Není třeba obávat se těchto astronomických čísel, v reálu uživatel volí z přehledné barevné palety na displeji svého přístroje. Využít můžete i přednastavené světelné scenérie. Své vlastní volby pro jednotlivé místnosti a vymezená časová období si snadno uložíte do paměti přístroje.

Soutěž o 3 inteligentní žárovky Connect s dálkovým ovladačem

Soutěž o 3 inteligentní žárovky Connect s dálkovým ovladačem
ilustrační foto: bydleni.cz

Soutěž o 3 inteligentní žárovky Connect s dálkovým ovladačem

Soutěž o 3 inteligentní žárovky Connect s dálkovým ovladačem. Systém inteligentního osvětlení EGLO Connect můžete zakoupit v podobě chytrých žárovek, dodávaných s dálkovým ovládáním, nebo i samostatně, pokud upřednostníte ovládání z mobilu či tabletu. Výrobce jej zakomponoval i do zákazníky velmi oblíbených stropních LED svítidel.

30.01.2018

SOUTĚŽIT