Soutěž o 3 kartony sektu Rotkäppchen

Svátek bez skleničky a slavnostního přípitku, jako by nebyl! A to platí i na Svatého Valentýna. V den zamilovaných má navíc o to větší kouzlo, že dokáže uvolnit touhy.

Sekt je všeobecně vnímám jako prostředek, který příjemně uvolňuje nejen muže ale i ženy. Pro nic za nic je proto také označovaný jako afrodiziakum. Ale pozor, nesmí se to s jeho množstvím přehnat. A stejně tak jako je nejen na Valentýna důležité nepodcenit jeho vypité množství, to samé platí o servírování a výběru.

Soutěž o 3 kartony sektu Rotkäppchen

Soutěž o 3 kartony sektu Rotkäppchen
ilustrační foto: facestar.cz

Soutěž o 3 kartony sektu Rotkäppchen

K výbornému jídlu, stejně tak jako k oslavě nesmí chybět vynikající sekt. Německá tradiční královna trhu, značka sektů Rotkäppchen, se k této příležitosti skvěle hodí, v překladu znamená totiž „Červená karkulka“ a nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec a Doux po Rosé či Rubis. A dokonce i šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé.

Pokud jste dočetli až sem, máme pro vás fantastickou odměnu. Připravili jsme exkluzivní „bublinkovou“ soutěž, ve které můžete vyhrát hned 3 kartony sektu Rotkäppchen. Stačí nám napsat, jak vypadalo vaše první rande! Podle originality vybereme tři výherce a těm pošleme na sv. Valentýna tisíce bublinek.

14.02.2018

SOUTĚŽIT