Soutěž o 3 naučné knihy Zahrada žije

Máte doma malého zvědavce, který vás při práci na zahradě bedlivě pozoruje a pokládá vám spoustu všetečných otázek, se kterými si občas nevíte rady? Odpovědi na ně a také spoustu užitečných rad a tipů, jak zahradničit s dětmi vám nabízíme prostřednictvím výhry naší soutěži.

Společná zábava na celý rok

Chcete, aby vaše děti poznávaly přírodu a trávily více času venku? Vytvořte pro ně místo, kde si budou moci hrát a kde budete společně pěstovat, tvořit a žít. Kniha ukazuje, proč je zahrada tak úžasné místo k hraní i objevování a jak si ji co nejvíce užít společně s dětmi a celou rodinou. Najdete v ní spoustu inspirace a jasné postupy s návodnými fotografiemi – s dětmi si tak můžete vše vysvětlovat, plánovat a vyzkoušet. Dejte malým zahradníkům kousek záhonu a svobodu k experimentování!

Práce na zahradě nás vrací ke kořenům a k přirozenému ročnímu cyklu. Spolu s dětmi na jaře zasejte semínko a sledujte, jak se rostlina vyvíjí a roste, v létě si užijte hojnost sklizně a na podzim nasbírejte osivo na další sezonu i zásobu zimního krmení pro ptáčky… Poznávejte, hrajte si, pěstujte a radujte se ze společné tvorby a každodenních zázraků!

Soutěž o 3 naučné knihy Zahrada žije

Soutěž o 3 naučné knihy Zahrada žije
ilustrační foto: klubknihomolu.cz

Soutěž o 3 naučné knihy Zahrada žije

Ve spolupráci s nakladatelstvím Smart Press vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zahrada žije.

28.03.2018

SOUTĚŽIT