Soutěž o 3 praktické pomocníky od značky ORAVA

Jaro – čas na vzpruhu nejen těla a mysli, ale i vašeho šatníku

Svěží vzduch plný optimismu, energie, slunečních paprsků – ano, příroda se probouzí a dává dosti silně najevo, že je tu jaro. Konečně! A to znamená, že je čas nejen na námi tolik „oblíbený“ jarní úklid, ale i jiné očisty či vzpruhy, například těla, mysli, jídelníčku, životního stylu nebo třeba našeho šatníku

Žmolky – nevítaná ozdoba módních kousků

I žmolky mohou nadělat mnoho nepříjemností. Často se objevují na svetrech, dětských punčoškách či dalších často nošených textiliích. Jak jim ale předcházet? Svetry a další náchylné kousky oblečení perte naruby a nejlépe v ruce. Pokud zvolíte pračku, se stupni to příliš nepřehánějte a navolte maximálně 30 či 40 °C a ždímejte při nízkých otáčkách. Pro praní využijte prací prášek určený na jemné prádlo. Pokud se však žmolky přesto objeví, vyzkoušet můžete babské rady ve formě starého holicího strojku, lepicí pásky nebo starých nenošených silonek. Pokud nic z toho nezabírá, zkuste zaručený recept v podobě odžmolkovače, který si s těmito nezbedy hravě poradí. Například Orava nabízí odžmolkovač typu LR-100 BR. Tak, vdechněte svému šatníku nový život!

 

Soutěž o 3 praktické pomocníky od značky ORAVA

Soutěž o 3 praktické pomocníky od značky ORAVA
ilustrační foto: bydleni.cz

Soutěž o 3 praktické pomocníky od značky ORAVA

Soutěž o 3 odžmolkovače. Zasoutěžte si s námi o 3 praktické pomocníky od značky ORAVA! Stačí odpovědět na následující soutěžní otázku a mít štěstí při losování.  Soutěž trvá do 29.4.2018.

29.04.2018

SOUTĚŽIT