Soutěž o 3 profesionální kartáče Tangle Teezer

Vyhrajte jeden ze tří kartáčů na vlasy Tangle Teezer The Original*, jehož štětiny jsou speciálně rozvrhnuté a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Díky tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

Další produtky značky Tangle Teezer naleznete zde.

Profesionální kartáč Tangle Teezer, určený k rozčesávání vlasů, vytvořil světově proslulý kadeřník celebrit Shaun P., který tímto výrobkem ze dne na den ohromil celý kadeřnický svět. Řada přichází s novým tvarem pohodlnějším pro uchopení a zaujme lesklejšími barvami!

Technologie:

  • štětiny kartáče Tangle Teezer jsou speciálně rozvrhnuté a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Vzhledem k tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

Soutěž o 3 profesionální kartáče Tangle Teezer

Soutěž o 3 profesionální kartáče Tangle Teezer
ilustrační foto: krasa.cz

Soutěž o 3 profesionální kartáče Tangle Teezer

Tangle Teezer
Kartáč na vlasy Tangle Teezer představuje doslova revoluci v rozčesávání vlasů. Tato značka se zabývá inovativní vlasovou kosmetikou a specializuje se na kadeřnické pomůcky, které poskytnou vlasům tu nejlepší péči. Značka vychází z filozofie, která říká, že není důležité používat pouze kvalitní kosmetiku, ale také kvalitní a šetrné pomůcky, které jsou k vlasům maximálně ohleduplné. Právě dokonalé rozčesání hraje v péči o vlasy významnou roli.

Vznik značky Tangle Teezer
Tento zázračný kartáč se na trhu poprvé objevil v roce 2005. Za jeho vznikem stojí Brit Shaun P., které působil jako kadeřník. Snažil se najít takový kartáč, který by vlasy dokonale rozčesal a zároveň k nim byl maximálně šetrný. Hřeben Tangle Teezer splňoval vše, co od kvalitního kartáče očekával. Jakmile se mu podařilo najít investora, začaly se tyto kartáče prodávat ve velkém.

Soutěž trvá od 1.4.2018 do 15.4.2018.  Výhercem se stane účastník soutěže, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 689 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.

15.04.2018

SOUTĚŽIT