Soutěž o analytickou osobní váhu Vital Body

Jaro se hlásí o slovo a je docela možné, že nás jako každý rok krásné počasí překvapí. Nastává čas, kdy odložíme teplé zimní kabáty a rovnou vklouzneme do vzdušného, lehkého oblečení. Abyste nebyli zaskočeni, co s vaším tělem dlouhá zima napáchala, pořiďte si zavčas osobní váhu a začněte sportovat. Zkuste štěstí v soutěži a vyhrajte analytickou osobní váhu Vital Body od ETY.

Mějte své tělo pod kontrolou 
V čem je osobní váha Vital Body odlišná od ostatních? Díky inovativní technologii, která sleduje, zaznamenává a vyhodnocuje tělesnou charakteristiku, budete mít své tělo pod kontrolou. Speciální aplikace VITAL BODY pro chytrá zařízení dokáže nabídnout údaje až pro 10 osob, a tak váhu ocení všichni členové rodiny. U každé osoby lze nadefinovat pohlaví, věk, výšku, jméno, požadovanou cílovou váhu a nastavit i vlastní fotografii.

Chytrá váha díky aplikaci ETA VITAL
S váhou od značka ETA zjistíte mnohem více než jen svou aktuální hmotnost. Díky aplikaci ETA VITAL budete mít představu o hodnotách metabolického věku, viscerálního tuku, tělesného tuku, množstí vody v těle, svaloviny, kostí, kalorického příjmu a indexu BMI.

Soutěž o analytickou osobní váhu Vital Body

Soutěž o analytickou osobní váhu Vital Body
ilustrační foto: bydleni.cz

Soutěž o analytickou osobní váhu Vital Body

Soutěž o 3 analytické osobní váhy Vital Body. Soutěžte s portálem BYDLENI.CZ a pokud se na vás usměje štěstí, tři z vás získají váhu od značky ETA. Soutěž trvá do 15. dubna 2018.

15.04.2018

SOUTĚŽIT