Soutěž o balíček Lenor Parfum des Secrets

Každá ze čtyř variant Lenor Parfum des Secrets kolekce je plná jedinečné parfemace přinášející dlouhou výdrž a sofistikovanou vůni, která je skvělou tečkou stylu svého nositele. Kolekce je inspirována momenty svádění a schopností zaujmout své okolí, kterou v sobě všichni ukrýváme.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a stopou pikantního černého pepře.
Lenor Parfum des Secrets Charm:  Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovaným pačuli a teplým hřebíčkem.
Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem.
Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru.

Soutěž o balíček Lenor Parfum des Secrets v hodnotě 560 Kč

Soutěž o balíček Lenor Parfum des Secrets v hodnotě 560 Kč
ilustrační foto: chrudimka.cz

Soutěž o balíček Lenor Parfum des Secrets v hodnotě 560 Kč

Pět z vás, kteří správně a nejzajímavěji odpoví na otázky, se může těšit na balíček v hodnotě 560 Kč!  Platnost soutěže 16.5. – 22.5.2019

Soutěž končí: 22.05.2019

SOUTĚŽIT