Soutěž o balíček uzenin Schneider Selection

Naše prémiová řada SELECTION, která se vyznačuje vysokým obsahem masa, pečlivým výběrem suroviny osvědčeným uzenářem, neustále prochází významnými inovacemi, abychom uspokojili různé chutě našich zákazníků. Řadu pravidelně rozšiřujeme o lokální speciality ze Slovenska a z Maďarska. Necháváme se také inspirovat tradičními normami z let minulých.

Produkty této prémiové řady SCHNEIDER SELECTION jsou vyráběny podle vlastní receptury s důrazem na vysoký obsah masa. Výsledná originální chuť vychází z perfektní přípravy vybraných kombinací kvalitního masa a koření. Důležitá je taktéž přesná doba dušení, uzení čí sušení, teplota i vlhkost vzduchu. Všechny tyto faktory dělají ze SCHNEIDER SELECTION výjimečnou pochoutku, která potěší i nejnáročnějšího spotřebitele.

S vybranými lahůdkami z řady SCHNEIDER SELECTION zcela jednoduše vykouzlíte jedinečné okamžiky plné radosti pro vaše blízké, snadno proměníte každý všední den ve svátek chuti a potěšení.

Soutěž o balíček uzenin Schneider Selection

Soutěž o balíček uzenin Schneider Selection
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o balíček uzenin Schneider Selection

Soutěž o balíček uzenin Schneider Selection probíhá od pondělí 1. ledna 2018 do neděle 7. ledna 2018.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží. Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje. 7 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček se Snídaňovou slaninou Schneider Selection a dalšími uzeninami Schneider.

07.01.2018

SOUTĚŽIT