Soutěž o balíček vlasové kosmetiky TRESemmé

Nic nemožného! TRESemmé je jedním z hlavních partnerů New York Fashion Week. Proto v New Yorku vznikají za přispění této profesionální vlasové kosmetiky žhavé vlasové trendy, kterými se můžete nechat inspirovat. Soutěžte s námi o 3 x balíček naditý produkty s profesionálním složením značky TRESemmé, jež vaši korunu krásy budou hýčkat každý den!

 

 

Soutěž o balíček vlasové kosmetiky TRESemmé v hodnotě 600 Kč

Vyhrajte balíček vlasové kosmetiky TRESemmé v hodnotě 600 Kč
ilustrační foto: jenprozeny.cz

Soutěž o balíček vlasové kosmetiky TRESemmé v hodnotě 600 Kč

Těšit se můžete na kompletní pečující řadu Biotin Repair + 7. Ta je složena z revolučního šamponu, kondicionéru a vlasové masky. Díky profesionálnímu složení vlasy vyživí nejen zevnitř, ale i zvenku! Pečující řada Biotin Repair + 7 napravuje vlasy poškozené z častého odbarvování, fénování, žehlení, kulmování anebo zaplétání. Tužidlo Volume & Lift vás nebude nutit volit mezi objemem a fixací, dodá vám totiž vše najednou! Lak Ultimate Shine Hold účes chrání před vlhkostí, krepatěním a krotí i nezbedné vlásky. Od teď si můžete užít luxus kadeřnických salonů ve vaší koupelně!

3 odpovědi vybereme a odměníme balíčkem vlasové kosmetiky TRESemmé v hodnotě 600 Kč. Na vaše odpovědi se těšíme do 21. března 2019

Soutěž končí: 21.03.2019

SOUTĚŽIT