Soutěž o balíčky testů Veroval pro domácí diagnostiku

Máte podezření na vysoký cholesterol? Poradí domácí test Veroval

Vysoký cholesterol je strašák pro stále větší procento populace a nevyhýbá se ani mladším lidem. Vysoká hladina cholesterolu nebolí, avšak pomalu ohrožuje tělo a při zanedbání preventivní léčby může skončit například infarktem. Díky domácímu testu na stanovení hladiny cholesterolu v krvi z produktové řady Veroval od společnosti HARTMANN – RICO sami zjistíte vaši hladinu cholesterolu do tří minut. Test funguje s přesností přeš 96 % a ušetří vám cestu k lékaři.

Neberte antibiotika zbytečně, spolehněte se na domácí CRP test

Hlava jako střep, teplota, bolesti v krku a ucpaný nos. Příznaky typické pro začínající onemocnění. Jak rozeznat, zda se jedná pouze o běžné nachlazení, nebo je třeba navštívit lékaře? Spolehněte se na výjimečnou domácí diagnostickou metodu zvanou CRP test. Díky ní v pohodlí domova zjistíte, zda je vaše onemocnění bakteriálního původu, a je tedy nutná léčba antibiotiky, nebo jde o virové nachlazení, které zvládnete vyléčit běžně dostupnými léky. Balení obsahuje dva CRP testy.

Soutěž o balíčky testů Veroval pro domácí diagnostiku

Soutěž o balíčky testů Veroval pro domácí diagnostiku
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o balíčky testů Veroval pro domácí diagnostiku

Soutěž o balíčky testů Veroval probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.  3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček domácí diagnostiky s CRP testem i s testem na zjištění hladiny cholesterolu Veroval.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

 

14.01.2018

SOUTĚŽIT