Soutěž o balíčky Urban Skin Nivea v hodnotě 450 Kč

Nechce svoji pleť zazářit! Denní a noční krém obohacený o antioxidanty, bio zelený čaj a kyselinu hyaluronovou zanechají pleť nádherně hladkou a svěží už po prvním nanesení. Vaše pleť bude navíc intenzivně hydratovaná až dva dny v kuse. Posiluje obranný systém pleti. Intenzivně hydratuje až 48 hodin. Chrání před vnějšími vlivy, znečištěním i slunečním zářením. Lehké složení se snadno roztírá a má příjemně svěží vůni.

Vyzkoušejte jemnou péči denního krému s ochranným faktorem 20, díky kterému bude vaše pleť vždy dokonale chráněná. Noční krém pomáhá regenerovat pleť během noci. 1 minutová detoxikační maska s bílým jílem a výtažky z magnolie detoxikuje pleť a odstraňuje z ní nečistoty způsobené vnějšími vlivy a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Čistí pleť, zjemňuje ji a podporuje její perfektní vzhled.

Soutěž o balíčky Nivea v hodnotě 450 Kč

Soutěž o balíčky Urban Skin Nivea v hodnotě 450 Kč
ilustrační foto: jenprozeny.cz

Soutěž o balíčky Urban Skin Nivea v hodnotě 450 Kč

Deset z vás, které nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na balíček Nivea v hodnotě 450 Kč! Balíček obsahuje Antioxidační denní a noční krém Urban Skin, 1minutová detoxikační maska Urban Skin.

07.04.2018

SOUTĚŽIT