Soutěž o Colafit s vitaminem C

Zima je v plném proudu a zimní radovánky si tak konečně můžeme užívat naplno. Aktivity jako lyžování, běžkování nebo bruslení ale zároveň dávají pořádně zabrat našemu pohybovému aparátu. Je proto vhodné udržovat ho v dobré kondici.

Významnou roli v tomto případě hraje kolagen, který tvoří základ pojivových tkání. V naší soutěži máte nyní možnost vyhrát doplněk stravy Colafit s vitaminem C z čistého a šetrně zpracovaného kolagenu.

Soutěž o Colafit s vitaminem C

Soutěž o Colafit s vitaminem C
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o Colafit s vitaminem C

Soutěž o Colafit s vitaminem C probíhá od pondělí 1. ledna 2018 do neděle 7. ledna 2018.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží. Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balení Colafitu obsahující 60 kolagenových kostiček a 60 tablet vitaminu C. Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

07.01.2018

SOUTĚŽIT