Soutěž o degustační balík dobrot od Mixit.cz

Na www.mixit.cz si můžete vybrat svou snídani nebo svačinku, ať už jste mlsal, sportovec nebo třeba dietář. Kromě toho, že si tu totiž můžete namíchat svou směs müsli, kaší a zdravého zobání z téměř 90 ingrediencí, si můžete vybrat směsi už připravené zkušenými mixology z Mixitu. Nově Mixit rozšířil nabídku i o mnoho proteinových lahůdek, takže si tu pochutnají i všichni Arnoldové a Sylvestrové. Co je tedy v nabídce a co ochutnáte, když vyhrajete degustační mix?

Müsli mixy
Ať už si namícháte svůj nebo sáhnete po předmíchaném, troufáme si tvrdit, že najdete nějaký podle své chuti, ať už jste spíš na čokoládu, ovoce nebo třeba oříšky.
V degustačním balíčku najdete hned dva různé – Čoko-ládování a Do plavek, dva největší zákaznické hity.

Horké kaše
Neříkáme jim ovesné, protože na www.mixit.cz je ovesný základ jen jeden z mnoha. Místo něj můžete zkusit třeba kaštanový, kokosový, jáhlový, s proteinem… Anebo rýžový. A ten je součástí degistačního mixu v podobě tubusu plného Bobulí v rejži.

Suché plody
Nejste na müsli? Tak si tubus zaplňte jen lyofiliozovaným (mrazem sušeným) ovocem a oříšky! I těch jsou na mixitu desítky druhů. Tohle zobání přijde vhod u televize, když vás v práci hon mlsná, na výletech…

Mixitky
Kromě toho má Mixit v nabídce ovocné a oříškové tyčinky Mixitky a aktuálně můžete vybírat hned ze 12 druhů! A v degustačním balení si vyzkoušíte  hned 4 oblíbené druhy s ořechy i ovocem. Všechny budou nedoslazované, lisované (ne pečené) a strašně dobré!

A kromě tohohle všeho ještě můžete zkusit ručně vyráběné čokolády s lyofilizovaným ovocem nebo třeba matcha čajem nebo mlsací sušenky!

Soutěž o degustační balík dobrot od Mixit.cz

Soutěž o degustační balík dobrot od Mixit.cz
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o degustační balík dobrot od Mixit.cz

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá degustační balík dobrot od Mixit.cz Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

18.02.2018

SOUTĚŽIT