Soutěž o Digitální dveřní kukátko Yale 5800

Chcete jednoduchým způsobem zvýšit bezpečí vašeho bytu? Máte v domácnosti malé děti nebo starší obyvatele, kterým chcete dopřát zvláštní ochranu? To vše vám umožní digitální kukátka značky YALE. Každý z nás zná klasické dveřní kukátko. Jeho digitální varianta ale přináší daleko vyšší bezpečí a komfort. Digitální dveřní kukátko Yale nabízí velký barevný displej a záznam obrazu!

Optické kukátko poskytuje základní přehled o dění před dveřmi. Má ale tři základní nevýhody: na chodbě musí být světlo, abyste viděli, kdo se pohybuje před dveřmi. Návštěvník na chodbě může ze zatmění kukátka zjistit, že se do něj díváte, tedy že jste doma. I taková drobná informace se může nezvaným návštěvníkům hodit. A konečně – když si návštěvník stoupne těsně vedle zdi, nemusíte ho vždycky vidět.

Soutěž o Digitální dveřní kukátko Yale 5800

Soutěž o Digitální dveřní kukátko Yale 5800
ilustrační foto: bydleni.cz

Soutěž o Digitální dveřní kukátko Yale 5800

Digitální kukátka Yale si můžete koupit v eshopu www.fab.cz a také v obchodních řetězcích Hornbach, Bauhaus a Unihobby. Na daných prodejnách si rovněž kukátko můžete detailně prohlédnout a přesvědčit se o jeho výhodách. Právě na jeden z důležitých parametrů kukátka se ptáme rovněž v naší soutěžní otázce.

Vylosovaný výherce, který otázku zodpoví správně, obdrží od společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. digitální kukátko Yale 5800 v hodnotě 4477 Kč.

28.02.2018

SOUTĚŽIT