Soutěž o GRANKO v puntíkovaném vánočním převleku

Pro letošní Vánoce si pro vás GRANKO připravilo limitovanou zimní edici puntíkatých plechovek. Vyhrajte je v naší soutěži!

K čemu všemu může být taková plechová dóza od Granka, granulovaného kakaa, užitečná? Budete sami překvapeni!

1) Každý den jiný sladký sen
Zkraťte dětem čekání na Štědrý den. Vyrobte jim vlastní plechovkový grankolendář! Každý den schovejte do plechovky malou drobnost, a nezapomeňte vždy také na číslo dne, pro odpočítávání těch zbývajících!

2) Vánoční ozdoby ukryté do puntíku
Předejděte letos panice při hledání vánočních ozdob, které jste po loňských svátcích kamsi uklidili! Oprašte staré ozdoby už na začátku adventu, a pokud by se lov ozdob přeci jen nevydařil, poohlédněte se po nových. Ty si potom chytře schovejte do Granko plechovky a až bude čas na zdobení stromečku, budete hned vědět, kam se podívat!

3) Mašli, aby tě našli
Jako užitečná úschovna se může dóza hodit i při chystání dárků. Nůžky, mašle, izolepa, jmenovky – to vše budete mít na jednom místě pěkně pohromadě. Její design s červenou mašlí a zasněženým motivem hned přenese do předvánoční pohody. K tomu hrníček plný horkého Granka a dárky máte zabalené raz dva!

4) Pečení a zase to pečení
Pokud nechcete, aby se po vašem cukroví zaprášilo jen, co ho vytáhnete z trouby, schovejte si část výslužky do plechovky! V chladnu a suchu zůstanou vaše výtvory stejně lahodné.

5) Adresát: Ježíšek
Pokud chcete udělat odesílání vánoční pošty Ježíškovi ještě kouzelnější, zapojte do ní zasněženou plechovku. Vaše děti do ní večer schovají dopis, nechají ji na parapetu okna a ráno se v ní může zázračně objevit dokonce i odpověď!

Soutěž o GRANKO v puntíkovaném vánočním převleku

Soutěž o GRANKO v puntíkovaném vánočním převleku
ilustrační foto: zenyprozeny.cz

Soutěž o GRANKO v puntíkovaném vánočním převleku

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 10. listopadu 2017 včetně. Každý z pěti výherců obdrží balíček se dvěma krabicemi Granka ve vánočním puntíkovaném převleku.

10.11.2017

SOUTĚŽIT