Soutěž o hřejivou pletenou deku od portálu Jdem ven

Martina Bartl je vystudovaný statistik a ekonom. Jejím snem bylo teplé kancelářské místo v nějakém tom statistickém úřadě a hromada čísel před ní. Místo toho ale byla u vzniku mnoha mediálních projektů a stala se z ní osoba, která nejedné značce poradila, kam investovat mediální peníze.

Před šesti lety otěhotněla a po porodu dcerky Aničky se nachomítla k jednomu z volnočasových portálů. Práce ji natolik zaujala, že si spolu s dalšími několika rodiči založila vlastní projekt s názvem Jdem ven. Impulsem k založení portálu www.jdemven.cz byla hlavně její dcera Anička.

Hřejivá pletená deka zahřeje vždy, když je třeba, a poslouží i jako pohotová podložka pod dítě při hře nebo jiné činnosti. Je vyrobena z kvalitní měkké příze, která nedráždí pokožku, nekouše, neškrábe, neztrácí barvu a díky pevnějšímu plastickému vzoru dobře drží tvar. Lemy jsou začištěné patentovým vzorem. Je upletená kombinací copánkového a rýžového vzorku. Hodí se do všech kočárků, postýlek, kolébek a autosedaček. Vhodný dárek pro miminko a maminku nabízený v trendy barvách.

Soutěž o hřejivou pletenou deku od portálu Jdem ven

Soutěž o hřejivou pletenou deku od portálu Jdem ven
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o hřejivou pletenou deku od portálu Jdem ven

Soutěž o pletenou deku od portálu Jdem ven probíhá od pondělí 8. ledna do neděle 14. ledna 2018. Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají modrou pletenou deku FISHERMAN od značky Petite et Mars. Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

14.01.2018

SOUTĚŽIT