Soutěž o HYDROfemin vaginální gel a tričko

Každou ženu občas trápí problémy s intimními partiemi. Co vlastně nepříjemné pocity jako je svědění, pálení či pocit suchosti způsobuje?

Může to být oslabená imunita, pohlavní styk s neznámým partnerem nebo rozkolísané hormony – po porodu, při kojení nebo v průběhu menopauzy, po absolvování chemoterapie a radioterapie. Také je ale mohou způsobit mnohem větší maličkosti jako je například nadměrná hygiena, používání parfémovaných sprchových gelů se zásaditým pH, nošení upnutých džín a nevhodného neprodyšného spodního prádla nebo příliš časté používání slipových vložek. Tyto zdánlivé banality přispívají vzniku mykoz a zánětů močových cest a jejich příznaků.

Změna návyků ve výše zmíněných oblastech může být řešením problémů s intimními partiemi stejně jako omezení cukru a bílé mouky. Někdy je však třeba sáhnout po jiném řešení a tím může být HYDROfemin vaginální gel, který je volně dostupný v lékarnách bez lékařského předpisu. Stačí ho používat jednou denně na noc či před pohlavním stykem.

HYDROfemin zmírňuje svědění, pálení, otok, zarudnutí, abnormální výtok, pocit napjaté tkáně nebo diskomfort při pohlavním styku.

Soutěž o HYDROfemin vaginální gel a tričko

Soutěž o HYDROfemin vaginální gel a tričko
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o HYDROfemin vaginální gel a tričko

Soutěž o HYDROfemin vaginální gel a tričko probíhá od pondělí 6. listopadu do neděle 12. listopadu 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají HYDROfemin vaginální gel a tričko.

12.11.2017

SOUTĚŽIT