Soutěž o kosmetický balíček od ALCINY

Hrajte s námi o kosmetický balíček od ALCINY, najdete v něm Kašmírový pleťový krém, Kašmírový balzám na ruce a Kašmírový tělový balzám! Luxusní přípravky pro zimní péči o pleť jsou zpátky. Exkluzivní extrakty z kašmíru a dalších účinných látek dodají pokožce sametovou hebkost a ochrání ji před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Zima je tu, rozmazlujte svou kůži i smysly novou kašmírovou péčí! Jaké účinné látky obsahují:
Bambucké máslo – olej se získává ze semen máslovníku afrického a je velmi cenný. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Unavená pokožka je díky bambuckému máslu opět jemná a hebká.
Kašmírový extrakt – hydrolyzovaný keratin, který se získává z vlny koz žijících v Kašmíru. Vydatně pěstí pokožku a zanechává ji hebkou a vláčnou. AquarichTM – cenný komplex látek obsahuje výtažky z černého ovsa, vlhkostní faktor glycerin a lecitin. Komplex dokáže v kůži vázat vodu a pomáhá tak snižovat její transepidermální ztrátu. Ureu – močovinu, který zvyšuje schopnost vázat vodu v kůži a zabraňuje tak její nadměrné ztrátě. Močovina pěstí suchou pokožku, která je poté opět hladká a vláčná. Mírní také pocity svědění.

Soutěž o kosmetický balíček od ALCINY

Soutěž o kosmetický balíček od ALCINY
ilustrační foto: zenyprozeny.cz

Soutěž o kosmetický balíček od ALCINY

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 26. listopadu 2017 včetně. Hrajeme o tři balíčky naší Kašmírové řady (po 880 Kč), v nichž výherci najdou Kašmírový pleťový krém, Kašmírový balzám na ruce a Kašmírový tělový balzám.

Výherci budou zveřejněni v sekci „Soutěže“ a uvědomíme je e-mailem i telefonicky. Výhry zasíláme na adresy v České republice a ve Slovenské republice.

26.11.2017

SOUTĚŽIT