Soutěž o koupelovou kosmetiku pro děti – Princezna a Pixel

Koupelová kosmetika Pixel

Dárek pro kamaráda, pro syna k narozeninám, svátku, vánocům…prostě dárek pro každou příležitost. I kluci chtějí být in a mít jen tu svoji „hustou“ kosmetiku a pečovat o sebe. Učme je používat kosmetiku s bombastickou vůní Bubble gum od Regina kosmetiky.

Koupelová sada PIXEL skládá: pěna do koupele, sprchový gel, pomáda na pusu a dárek pro každého počítačového fanouška (omalovánka, pastelky s ořezávátkem).

Koupelová kosmetika Princezna

Dárek pro kamarádku, dceru k narozeninám, dárek k vánocům, svátku. Prostě dárek pro jakoukoli příležitost. I malá děvčátka mají rádi kosmetiku jen a jen pro sebe. Učme je hýčkat se a používat dětskou kosmetiku s neodolatelnou vůní Bubble gum od Regina kosmetiky.

Koupelová sada skládá: pěna do koupele, sprchový gel, pomáda na rtíky a dáreček pro každou princezničku (omalovánka a pastelky s ořezávátkem).

Soutěž o koupelovou kosmetiku pro děti - Princezna a Pixel

Soutěž o koupelovou kosmetiku pro děti – Princezna a Pixel
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o koupelovou kosmetiku pro děti – Princezna a Pixel

Soutěž o koupelovou kosmetiku pro děti – Princezna a Pixel probíhá od pondělí 13. listopadu do neděle 19. listopadu 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají koupelovou kosmetiku pro děti – Princezna nebo Pixel značky Regina.

19.11.2017

SOUTĚŽIT