Soutěž o luxusní vůně Armani pro něj i pro ní

Ať si říká kdo chce, co chce, láska stále kvete a romantika není mrtvá. Dobře to ví i výrobce luxusních parfémů Armani, který v sérii videí Together Strong představuje příběh zamilovaného páru 21. století.

Pár pro 21. století
On je architekt, ona píše. Ona je silná a nezávislá, on je romantik, který nikam nespěchá. Oba žijí v New Yorku a spolu jsou už čtyři roky. Z jejich vztahu vášeň rozhodně nevyprchala, oba se milují každičkou částí svého těla. Jejich příběh můžeme sledovat v sérii videí Together Strong od Armani.

Nečekejte kýčovitou harlekýnku. Zamilovaný pár prochází i různými strastmi, neshodami i nebezpečnými situacemi. Když se ale sejdou dvě silné, schopné a kreativní osobnosti, společně zvládnou cokoliv.

Láska by měla být silná a sebevědomá jako orel, kterého má Armani ve znaku. Šťastný pár je takový, který se vzájemně doplňuje a který se nebojí výzev. Přesně tak jako Armani, když stvořil novou řadu parfémů pro ní a pro něj.

Soutěž o luxusní vůně Armani pro něj i pro ní

Soutěž o luxusní vůně Armani pro něj i pro ní
ilustrační foto: autaprozeny.cz

Soutěž o luxusní vůně Armani pro něj i pro ní

Máme pro Vás soutěž o dárkový set parfémů Armani Because It’s You a Stronger with You. Co pro výhru udělat? 1). Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. 2). Na facebookovém profilu facestar označte do komentáře toho, kdo by si podle vás výhru zasloužil a rádi byste mu udělali radost a proč.

14.03.2018

SOUTĚŽIT