Soutěž o MARK face duo Svěží pohlazení

Během zimy prochází naše pleť náročnými zkouškami. Venku bojuje s mrazy a uvnitř zase s klimatizací. Nepříjemným následkem proto často bývá její vysušení. Účinným bojovníkem a ochráncem pleti jsou však například přírodní oleje, která pleť hloubkově hydratují a doplní ji potřebné vitaminy nebo také organické pleťové vody. Jejich skvělou kombinaci najdete nyní i v nabídce značky MARK face and body.

Čistě přírodní pleťová voda MARK face water Neroli pleť příjemně osvěží, rozjasní a navrátí ji zpět zářivý vzhled. Svojí svěží vůní pomerančového květu navíc zmírňuje stres a vnitřní napětí. Skvělým doplňkem k ní je olejové sérum MARK organic oil Lemograss, které pokožku nejen ochrání před vysušením, no díky obsahu citrónové trávy a vitamínu E navíc napomáhá i její regeneraci a zvyšuje její pevnost a pružnost.

Soutěž o MARK face duo Svěží pohlazení

Soutěž o MARK face duo Svěží pohlazení
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o MARK face duo Svěží pohlazení

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá duo set MARK face duo Svěží pohlazení určený na péči o pleť, který se skládá z přírodní pleťové vody z pomerančového květu Neroli a organického olejového séra s jemnou vůni Lemongrass.

29.01.2018

SOUTĚŽIT