Soutěž o nákup na Vuch v hodnotě 5 000 Kč

Vuchlady bude součástí našeho skvělého týmu, užije si spoustu zábavy při focení a natáčení nových kolekcí, potká známé a inspirativní osobnosti na našich akcích a eventech, bude se podílet na tvorbě nových kolekcí. Celý rok bude dostávat produkty Vuch a získá odměnu 20 000 Kč. No nezní to pohádkově? Letos už počtvrté hledáme dívku, která se stane pro následující rok naší Vuchlady. Můžeš jí být právě ty!

Soutěž o nákup na Vuch v hodnotě 5 000 Kč

ilustrační foto: chytrazena.cz

Text organizátora soutěže:

Nezáleží nám na tom, kolik followers máš nebo kolik filtrů znáš. Nehledáme modelku ani tvář z magazínu. My ve Vuch víme, že každá dívka je jedinečná a chceme, aby se dívky měly rády takové, jaké jsou a byly šťastné ve svém vlastním těle. Chtěli bychom, aby nás reprezentovala slečně, která vyznává zdraví, krásu a sebevědomí – protože všechny body spolu souvisí.  Právě taková by měla být naše Vuchlady!

O vítězce Vuchlady rozhodnou fanoušci Vuch hlasováním, které bude probíhat od 14. 7. do 24. 7. 2022 na webu vuchlady.cz. Všem hlasujícím poté pošleme jako poděkování slevový kód na 15% slevu. Navíc se každý hlas zařazuje do slosování o nákup na Vuch v hodnotě 5 000 Kč.

Soutěž končí: 24. 07. 2022

SOUTĚŽIT