Soutěž o náušnice s krystaly Swarovski v oblíbeném tvaru srdce

Soutěž o náušnice s krystaly Swarovski. Odpovězte na jednoduchou otázku a máte šanci vyhrát krásné náušnice s krystaly Swarovski v oblíbeném tvaru srdce! Krásné náušnice s krystalem Swarovski ve tvaru srdce, v oblíbeném odstínu Vitrail Light, díky propracovanému brusu nabízí kouzelný třpyt, rhodiovaný povrch – zvyšuje životnost šperku.

Šperky, které svým designem zaujmou na první pohled, ozdobí svého nositele a ohromí obdivovatele. Takové jsou šperky pocházející z nejnovější kolekce značky Troli. Šperkařská výroba, stejně jako každá jiná, podléhá přísnému módnímu diktátu a ten poslední říká, že krystaly jsou to pravé. V Troli jsou si toho vědomi, proto zdobí náhrdelníky, přívěsky, prsteny i náušnice právě těmito třpytícími se kamínky. Prsteny z kolekce Bubble jsou zároveň jedinými prsteny s krystaly Swarovski, se kterými se můžete koupat i v moři. Chcete být dokonale sladěná na party, ples nebo na poradu do práce? Vyberte si některou ze sad šperků Troli. Vysoká kvalita zpracování za velmi příjemné ceny, to je ideální kombinace, která vás potěší.

 

Soutěž o náušnice s krystaly Swarovski

Soutěž o náušnice s krystaly Swarovski v oblíbeném tvaru srdce
ilustrační foto: sperky.cz

Soutěž o náušnice s krystaly Swarovski v oblíbeném tvaru srdce

Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku. Soutěž trvá od 1. 1. 2018 do 31. 1. 2018.  Výhercem soutěže se stane soutěžící s pořadovým číslem 480, který správně odpoví na soutěžní otázku a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj. Určení výherce proběhne 1. 2. 2018.

31.01.2018

SOUTĚŽIT