Soutěž o pleťové sérum Steblanc

Pleťové sérum je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pigmentové skvrny, první vrásky a vrásky. Vaši pleť zjemňuje, hydratuje, regeneruje a zvyšuje její elasticitu. Obsahuje 80% filtrátu hlemýždího sekretu a E.G.F. (růstový epidermální faktor). Filtrát hlemýždího sekretu a E.G.F. efektivně řeší kožní problémy, ať už to jsou jizvy po akné, suchá pokožka, jemné vrásky, apod. Je prokázáno, že sérum aktivně působí proti vráskám a předchází jejich tvorbě na problematických místech.

Díky vysokému obsahu hlemýždího sekretu má toto účinné sérum hutnou a elastickou konzistenci, která se snadno roztírá a vstřebává.

Soutěž o pleťové sérum Steblanc

Soutěž o pleťové sérum Steblanc
ilustrační foto: parfemy.cz

Soutěž o pleťové sérum Steblanc

Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku. Soutěž trvá od 1.1.2018 do 15.1.2018. Výhercem se stane účastník soutěže, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 181 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.  Určení výherce proběhne 16.1.2018.

15.01.2018

SOUTĚŽIT