Soutěž o plochý mop Ultramat TURBO od Viledy

Vytírání nebylo nikdy jednodušší

Stále ještě stíráte podlahy hadrem, který máčíte ve vodě? Tak už toho nechte a radši šetřete své ruce a záda. S příchodem mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se podlaha bude blýskat během chvíle. A to bez námahy!

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy vás zaujme snadným používáním, vysokou kvalitou a do detailu promyšleným zpracováním. Je vybaven praktickým pedálem, který rotačním systémem mop vyždímá do poslední kapky. Tím vám odpadne námaha při ždímání. Na praktičnosti mopu přidává i zjednodušení vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO garantuje samotný mycí návlek mopu, který je vyroben ze dvou druhů vláken. Mikrovlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část účinně odstraňuje i velmi zaschlé nečistoty. Mycí návlek má dlouhou životnost a dá jednoduše vyprat i v pračce.

Výhodou je také přizpůsobitelná délka teleskopické tyče. Bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou se použitím mopu Ultramat TURBO dočkáte okamžitého výsledku.

Soutěž o plochý mop Ultramat TURBO od Viledy

Soutěž o plochý mop Ultramat TURBO od Viledy
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o plochý mop Ultramat TURBO od Viledy

Soutěž o mop Ultramat TURBO od Viledy probíhá od pondělí 19. února do neděle 25. února 2018. 4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy.

25.02.2018

SOUTĚŽIT