Soutěž o pravý zelený čaj Matcha Tea

V Japonsku se pravý zelený čaj nepije, ale jí. Čajový list rozemletý na prášek se rozšlehá ve vodě a celý zkonzumuje. Díky tomu získá vaše tělo až 10x více antioxidantů a živin, než kdybyste si dali šálek běžného zeleného čaje. Pokud tomu nevěříte, máte jedinečnou možnost se o tom sami přesvědčit!

Matcha je specifický druh zeleného čaje, který se vyznačuje zářivě zelenou barvou. Tu získává díky tomu, že se krátce před sklizní čajová pole zakrývají černou plachtou, která nepropouští světlo. Nedostatek slunečního svitu nutí listy čajovníku natahovat se za přirozeným zdrojem světla, který je nezbytný pro růst rostliny. Listy se tak začnou rozpínat do šířky, ale zároveň se ztenčují, díky čemuž se stávají měkčími a jejich zabarvení je znatelně zelenější.

A právě díky tomu je čaj matcha přirozeně výrazně zelený a obsahuje více antioxidantů než běžný zelený čaj – navíc pomáhá uklidnit mysl, zvyšuje soustředění, zlepšuje paměť i náladu a podporuje schopnost Vašeho těla spalovat tuky až 4x rychleji než za normálního stavu.
Bio Matcha Tea Charger je originální balení, které obsahuje 15 porcí pravého zeleného čaje matcha a praktický šejkr pro snadnou a rychlou přípravu teplé i studené varianty čaje matcha.

Soutěžte o pravý zelený čaj Matcha Tea.png

Soutěž o pravý zelený čaj Matcha Tea
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o pravý zelený čaj Matcha Tea

Soutěž o Bio Matcha Tea Charger probíhá od pondělí 1. ledna do neděle 7. ledna 2018. 3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají praktické balení Bio Matcha Tea Charger. Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 2. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

07.01.2018

SOUTĚŽIT