Soutěž o přírodní kávový peeling MARK Golden Shine

Příprava na léto: Jak zajistit zdravou, zářivou a dokonalou pokožku? Čas krátkých sukní, šatů a tílek znamená, že je kůže najednou tolik vidět. Bohužel v létě bývá zároveň extrémně vysušená. Nikdo z nás se nechce chlubit suchými šupinkami a mdlou pokožkou bez života. Co s tím?

Naštěstí existuje celkem jednoduchý, avšak o to účinnější trik. Je jím letní novinka, scrub MARK Golden Shine, který si zamilujete hned z několika důvodů. Jde o peeling z přírodních ingrediencí, který lze používat na tvář i tělo. Kůži během několika minut zbaví odumřelých kožních buněk, takže může znovu zářit, a navíc tím vynikne i její opálení.

Obsažený kávový olej funguje jako silný antioxidant, pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu. Účinně bojuje proti vráskám, celulitidě či striím a pomáhá při čištění pleti. Vhodný je i pro pleť se sklonem k akné. Bio šípkový olej působí proti stárnutí pokožky a díky svému oranžovému zabarvení pleť jemně tónuje, rozzáří a sjednotí její přirozený odstín. Účinným pomocníkem je i při hojení jizev či redukci pigmentových skvrn.

Soutěž o přírodní kávový peeling MARK Golden Shine

Soutěž o přírodní kávový peeling MARK Golden Shine
ilustrační foto: dokonalazena.cz

Soutěž o přírodní kávový peeling MARK Golden Shine

A co víc, tenhle přírodní peeling navíc obsahuje jemné zlaté částečky, které zanechávají na pokožce lehký zářivý efekt. Vypadá doslova jako políbená sluncem. A to je přesně to, po čem v létě všechny toužíme. Přírodní kávový peeling MARK Golden Shine mohou nyní získat tři z vás, pokud správně odpoví na soutěžní otázku.

20.05.2018

SOUTĚŽIT