Soutěž o sakra pálivé CHILLI dobroty

Máte-li rádi pálivé, pak určitě znáte internetový obchod Semínka-Chilli.cz, kde si mimo čerstvých semen chilli, od těch jemně pálivých až po ty nejpálivější druhy, můžete objednat i výborné chilli omáčky, koření a další sakra pálivé pochutiny.

Moruga Podvodnice

Ideální dárek pro milovníky pálivých pochoutek, mnoha léty prověřený recept na sladkokyselý lák dává Moruga Podvodnicím šmrnc. Ideální svačinka pro palihubky, prostě když je honí mslná, tak jí dáš co proto.

Chroupáky se škorpionem

Chroupáky úžasně fungují ve smyslu „hele, mám nový super oříšky, vem si!“ Přesně takové byly zkušenosti od lidí, kterým jsme rozdali první vzorky. Legrace musí být a tohle je fajn! Chcete-li udělat některému z chilližroutů radost, kupte mu Chroupáky se škorpionem, budete bodovat!

Špekoň s Morugou – pikantní utopenci

Ideální dárek pro milovníky pálivých pochoutek, bezkonkurenčně pikantní svačinka pro palihubky, prostě když tě honí mslná, tak jí dáš co proto!

Soutěž o sakra pálivé CHILLI dobroty

Soutěž o sakra pálivé CHILLI dobroty
ilustrační foto: chrudimka.cz

Soutěž o sakra pálivé CHILLI dobroty

Chcete-li vyhrát sakra pálivé CHILLI dobroty od Seminka-Chilli.cz, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku. Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

10.01.2018

SOUTĚŽIT