Soutěž o sluchátka Panasonic HF100

Neumíš si svůj život bez hudby představit? Pak tě určitě potěší naše nová soutěž. Můžeš totiž vyhrát sluchátka Panasonic. Zkus své štěstí…

Sluchátka Panasonic HF100 jsou lehká, ale zároveň i odolná, takže se nemusíte bát vzít si je, kam jen budete chtít. Jejich kompaktnost doplňuje i hladký a jemně zaoblený design a snadná složitelnost sluchátek do kompaktního tvaru. Vejdou se vám tedy jak do batohu, tak i do kabelky. Oba konce náhlavního pásku jsou zakončeny pod úhlem v ergonomickém provedení a doplněny o měkké polstrování, díky čemuž skvěle sedí na uších i na hlavě. Součástí sluchátek je i přepravní ochranný vak, do nějž je můžete složit i s 1,2 metru dlouhým kabelem, který má speciální úpravu proti zlomení signálových kabelů uvnitř. Kabel je také osazen mikrofonem a dálkovým ovládáním.

Soutěž o sluchátka Panasonic HF100

Soutěž o sluchátka Panasonic HF100
ilustrační foto: femina.cz

Soutěž o sluchátka Panasonic HF100

A právě o tato sluchátka v různých barvách si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování. Výhru máme připravenou pro 8 výherců. Soutěžit můžeš od pondělí 16. 9. do nedělní půlnoci 22. 9. 2019.

Soutěž končí: 22.09.2019

SOUTĚŽIT