Soutěž o španělskou šunku od edelikatesy.cz

Co jsou to eDelikatesy.cz a co na shopu najdete?

Co vás opravdu nadchne je obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Ochutnávejte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace. Pořiďte si některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den. Doma  můžete vychutnávat plátky výborné sušené šunky jamon serrano či ibérico nebo kousek ovčího sýra. To vše doprovázené výborným španělským vínem! Snažíte-li se jíst zdravě, myslíme i na Vás! Široká řada BIO produktů určitě stojí za ochutnání.

Soutěž o španělskou šunku od edelikatesy.cz

Soutěž o španělskou šunku od edelikatesy.cz
ilustrační foto: dokonalazena.cz

Soutěž o španělskou šunku od edelikatesy.cz

Ve spolupráci s eshopem eDelikatesy.cz jsme si pro vás připravili soutěž o španělskou šunku, na které si smlsne jeden výherce!

Jamón, Paleta Serrana, Pesón, 4 – 4,5kgPaleta serrana pochází z bílých prasat. Jedná se o přední nohu prasete, plec. Dosahuje vysoké kvality. Má jedinečnou jemnou chuť, kterou dosahuje díky svému sušení v přírodních podmínkách. Trvanlivost šunek je cca 1 rok, pokud není šunka nakrojená. Po nakrojení doporučujeme spotřebovat co nejdříve, protože nejšťavnatější a nejvoňavější je šunka čerstvě nakrojená. Maximálně doporučujeme nakrojenou šunku skladovat po dobu 2 měsíců.

Soutěž končí: 13.04.2019

SOUTĚŽIT