Soutěž o stylový náramek značky Troli

Šperky, které svým designem zaujmou na první pohled, ozdobí svého nositele a ohromí obdivovatele. Takové jsou šperky pocházející z nejnovější kolekce značky Troli. Šperkařská výroba, stejně jako každá jiná, podléhá přísnému módnímu diktátu a ten poslední říká, že krystaly jsou to pravé.

V Troli jsou si toho vědomi, proto zdobí náhrdelníky, přívěsky, prsteny i náušnice právě těmito třpytícími se kamínky. Prsteny z kolekce Bubble jsou zároveň jedinými prsteny s krystaly Swarovski, se kterými se můžete koupat i v moři. Chcete být dokonale sladěná na party, ples nebo na poradu do práce? Vyberte si některou ze sad šperků Troli. Vysoká kvalita zpracování za velmi příjemné ceny, to je ideální kombinace, která vás potěší.

Soutěž o stylový náramek značky Troli

Soutěž o stylový náramek značky Troli
ilustrační foto: sperky.cz

Soutěž o stylový náramek značky Troli

Stylový náramek značky Troli v designu inspirovaném Tiffany, z kvalitní ušlechtilé oceli pozlacené růžovým zlatem, pružné provedení se přizpůsobí téměř každému zápěstí, složený z kuliček, pevné části a přívěsku, přívěsek zdobí logo značky Troli, průměr přívěsku: 1,8 cm, oživte svůj outfit ve velkém stylu.

Soutěž trvá od 1. 5. 2018 do 31. 5. 2018. Výhercem soutěže se stane soutěžící s pořadovým číslem 205, který správně odpoví na soutěžní otázku a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.

31.05.2018

SOUTĚŽIT