Soutěž o visací zámky TSA značky Yale

Soutěž: Nechcete při cestě na dovolenou zažít zničený kufr? Pořiďte si správný zámek! Letní sezóna dovolených je tu! Spousta Čechů zamíří autem na Šumavu nebo třeba do Chorvatska. Pokud ale cestujete rádi trochu dál a preferujete leteckou dopravu, máme pro vás jeden žhavý tip.
Není nic horšího, než když při výdeji zavazadel zjistíte, že je váš kufr rozříznutý nebo má zničený zip. V souvislosti s nárůstem terorismu mají totiž bezpečnostní služby na letištích za povinnost kontrolovat všechna podezřelá zavazadla. A nikdy nevíte, jestli při vaší příští cestě se tím podezřelým kouskem nestane právě váš kufr.
Aby nemusela ochranka zničit zip se zámkem, nebo kufr přímo rozříznout, existuje zámek se znakem červeného diamantu, takzvaný TSA (Transportation Security Administration) zámek. Ten ochrání váš kufr během bezpečnostní kontroly. Na rozdíl od běžných zámků ho totiž mohou bezpečnostní pracovníci otevřít bez toho, že by jej zničili nebo poškodili.

Soutěž o visací zámky TSA značky Yale

Soutěž o visací zámky TSA značky Yale
ilustrační foto: bydleni.cz

Soutěž o visací zámky TSA značky Yale

Pět párů TSA zámků navíc můžete vyhrát právě nyní. Stačí uhodnout soutěžní otázku, kterou naleznete v níže přiloženém formuláři, a mít štěstí při losování. Správnou odpověď naleznete na www.fab.cz. Soutěž trvá do 8. července 2018.

08.07.2018

SOUTĚŽIT