Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea

Svět nakousnutého jablka. Unikátní museum Applu v Praze.

Největší soukromá sbírka produktů Apple, jež už téměř půl století píší historii, sídlí v pražském Pop Art Centru. Výstavu Apple Museum tvoří 472 originálních exponátů z dílny Apple, Pixar a Next. Vedle originální historické hi-tech elektroniky či Jobsovy motorky nabízí i interaktivní zábavu a edukaci. Stylové bistro Steven´s  food nabízí občerstvení dle Jobsových stravovacích zásad. Kdo nemá cestu do Prahy, může zvolit virtuální 3Dprocházku Apple Museem.

Legendární Apple I, Mackintoshe, iPhony, iPody, iPady, počítače NeXT a další raritní kousky značky Apple, od počítačů, přes kopírky až po animace a hudbu – slovy čísel 472 originálních exponátů, si můžete prohlédnout na 764 m2 výstavního prostoru.

Výtěžek z prodeje vstupenek putuje na charitu.

Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea

Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea

Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.  3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky do Apple Musea v Praze.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

14.01.2018

SOUTĚŽIT