Soutěž o vstupenky na Studnice Fest

Ve dnech 3. a 4. srpna 2018 proběhne v areálu Cihelka na okraji Hlinska tradiční hudební festival Studnice Fest, který si ponechal nádech nezávislé a jedinečné akce, ale jehož line-up okoření i hvězdná jména tuzemské hudební scény. Organizátoři mysleli i na rodiny s dětmi.

„Dvanáctý ročník nebude tuctový,“ slibují Jakub Balada a Pavel Kosina, organizátoři hudebního festivalu Studnice Fest. Ten tradičně dělí festivalovou hudební sezónu ve východních Čechách na dvě poloviny a letos se v Hlinsku uskuteční ve dnech 3. a 4. srpna 2018. Jeho největšími taháky budou premiérově vystupující Tata Bojs či Mydy Rabycad ale i osvědčené kapely minulých ročníků jako Skyline, Dukla Vozovna nebo Volant. „Sázíme na pozitivní atmosféru festivalu a line-up pro nás není jen kalkul, který má z plakátu nalákat návštěvníky. Pro ně chceme do Hlinska dostat co nejvíc kvalitních kapel, které  nám osobně sedí. Máme radost, jak se nám to podařilo letos poskládat,“ přibližuje organizátor Jakub Balada.

Soutěž o vstupenky na Studnice Fest

Soutěž o vstupenky na Studnice Fest
ilustrační foto: chrudimka.cz

Soutěž o vstupenky na Studnice Fest

Chcete-li vyhrát vstupenky na Studnice Fest 2018, odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

27.07.2018

SOUTĚŽIT