Soutěž – S Dove vykouzlíte úsměv celé rodině

Až budete rozmýšlet vánoční dárky, měli byste si uvědomit, že nejen ženy, ale i muži touží být především hýčkáni. Vánoční dárky by měly především pohladit po duši a povzbudit. V naší soutěži hrajeme o dárkové kazety kosmetiky Dove. Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim k Vánocům přípravky Dove, díky kterým bude jejich pokožka i vlasy hedvábně jemné a vyživené. Mamince nic neudělá větší radost než dárková kazeta Dove Damage Healing Ritual Coconut plná právě její oblíbené vůně.

Pro babičku, jejíž vášní jsou květiny, bude tou pravou odmenou Dove Relaxing kazeta s relaxační maskou na oči. Obsahuje Dove sprchový gel a šampon, oba s levandulovým olejem a extraktem z rozmarýnu a relaxační masku na oči. Dceru pod stromečkem jí proto jistě potěší Dove Glowing Ritual kosmetická taška.A pro manžela, tatínka i tchána může být tím správným dárkem Dove Men+Care Extra Fresh toaletní taška.

Soutěž - S Dove vykouzlíte úsměv celé rodině

Soutěž – S Dove vykouzlíte úsměv celé rodině
ilustrační foto: zenyprozeny.cz

Vánoční soutěž Vivantis, vyhrajte každý den

Čtyřem výhercům pošleme balíček, v němž najdou jednu Dove Damage Healing Ritual Coconut prémiovou kazetu a jednu Dove Relaxing kazetu s relaxační maskou na oči.

12.11.2017

SOUTĚŽIT