Soutěž s Ferdou o vitamínové balíčky

Virózky, rýmičky, teplotky nám v zimě znepříjemňují čas, který bychom chtěli trávit lépe než ležet v posteli a potit se. Vitamín C podporuje imunitu a pomáhá předcházet těmto potížím. Od podzimu do jara je proto důležité se každý den postarat o doplňování vitamínů, především Céčka.

Ferda Mix je zdravé mlsání nejen pro děti. Běžná praxe ukazuje, že i dospěláci rádi ujídají. Všem totiž chutná mix 4 příchutí v jedné krabičce: pomeranč, hruška, malina a višeň. V krabičce tak malé, že se snadno vejde do kapsy nebo do kabelky. Jo a výtečně se zapasuje v autě poblíž palubní desky. Prostě Ferda Mix může být všude hned po ruce.

 

Soutěž s Ferdou o vitamínové balíčky

Soutěž s Ferdou o vitamínové balíčky
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž s Ferdou o vitamínové balíčky

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá od fy Rapeto a.s., českého výrobce doplňků stravy, balíček dětských vitamínů v hodnotě 500 Kč v praktické svačinové termotaštičce.

Obsah balíčku je určený pro děti, ale vhodný i pro dospělé: Ferda Mix, Imugamin Effective (s extraktem z hlívy ústřičné a echinacea), Pangamin Dražé (vit. skupiny B v pivovarských kvasnicích), Kulinářské pivovarské kvasnice (vit. skupiny B v rozpustných šupinkách, přidává se po vaření do různých pokrmů) a plyšáček (heboučký kamarád na podporu dobré nálady)

29.01.2018

SOUTĚŽIT