Soutěž s Lemon Lemon 7 Up

Máte už plné zuby chladného a sychravého počasí a nemůžete se dočkat léta? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Díky nové prémiové limonádě Lemon Lemon od 7 Up přichází tento rok léto o kousek dříve. Chuť pravých citrónů a šťavnaté aroma si vás v kombinaci se svěží perlivou vodou získají od prvního doušku.

Nová limonáda Lemon Lemon je k osvěžení během jarních dní jako stvořená. Tento výjimečný nápoj obsahuje 6 % pravé citrónové šťávy a díky kombinaci s osvěžujícími bublinkami je každý doušek plný života. Neobsahuje žádná umělá sladidla, jen opravdový cukr a výtažky ze stévie. Pokud si náhodou před létem kontrolujete kalorický příjem, buďte bez obav. Půllitrová láhev Lemon Lemon v sobě skrývá pouze 100 kalorií, a tak si může toto dech beroucí citrónové osvěžení dopřát skutečně každý.

Nová limonáda bude k dostání ve vybraných restauracích a to ve dvou baleních. Buď ve skleněné lahvičce o objemu 0,25 l nebo v plastové půllitrovce.

 

Soutěž s Lemon Lemon 7 Up

Soutěž s Lemon Lemon 7 Up
ilustrační foto: jenprozeny.cz

Soutěž s Lemon Lemon 7 Up

Tři z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají dárkový balíček a dárek od limonády Lemon Lemon 7UP!

27.05.2018

SOUTĚŽIT