Soutěž s Mlékarnou VM o bundu a kuchařku

Nový Smetanový jogurt PREMIUM čokoládový

Nové smetanové jogurty z Valašska jsou inspirované Schwarzwaldským dortem a Sachrem. Smetanové jogurty PREMIUM jsou čokoládové s příchutí jahod, meruněk či višní. Ty doplní úspěšnou řadu Smetanových jogurtů z Valašska, která čítá již deset příchutí jako například jahoda, čokoláda, oříšek či poslední na trh uvedená příchuť brusinka-ostružina s vanilkou. U zákazníků jsou smetanové jogurty z Valašska velmi oblíbené, proto se Mlékárna Valašské Meziříčí rozhodla připravit novou řadu, Smetanový jogurt PREMIUM čokoládový s příchutěmi.

Tento jogurt je prémiový již svým černým obalem, doplněný zlatým lemováním. Typickým znakem smetanových jogurtů z Valašska je rovněž příchuť na dně kelímku, ne jinak je tomu u novinky PREMIUM. Mlékárna Valašské Meziříčí je předním výrobcem mléčných produktů a k jejich výrobě používá výhradně kvalitní mléko z Valašska.

Soutěž s Mlékarnou VM o bundu a kuchařku

Soutěž s Mlékarnou VM o bundu a kuchařku
ilustrační foto: koukalek.cz

Soutěž s Mlékarnou VM o bundu a kuchařku

Mlékárna VM a Koukálek.cz pro vás připravili soutěž o bundu a kuchařku. Výhru získá jeden vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku. Na otázku můžete odpovídat od středy 27.6.2018 do úterý 10.7.2018.

10.07.2018

SOUTĚŽIT