Soutěžte a podpořte svou plodnost s NatiFem

Doplněk stravy NatiFem je určen všem ženám v reprodukčním věku, které plánují miminko a chtějí v brzké době otěhotnět. Přípravek je vhodný nejen při snaze o početí klasickou cestou, ale i za situace, kdy žena dochází do centra asistované reprodukce. Hodí se i pro ženy ve zralejším věku a pro dlouhodobé uživatelky antikoncepce, které chtějí svoje tělo připravit na těhotenství.

Doplněk stravy NatiFem je první přípravek v České republice s obsahem kombinace inositolů (myo-inositol a d-chiro-inositol v poměru 40:1), kyseliny listové a folátu 4. generace Quatrefolic, vitamínů D3, C, B6 a B12, MSM a zinku. Toto inovativní složení bylo odborníky vyvinuto přímo na míru ženám, které se snaží otěhotnět.

 

Soutěžte a podpořte svou plodnost s NatiFem

Soutěžte a podpořte svou plodnost s NatiFem
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěžte a podpořte svou plodnost s NatiFem

Soutěž o doplněk stravy NatiFem probíhá od pondělí 12. února do neděle 18. února. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží. 5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá doplněk stravy NatiFem. Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

18.02.2018

SOUTĚŽIT