Soutěžte a vyhrajte přípravky z řady Aktivní zvíře

Psi a kočky, kteří s námi sdílejí stejný prostor, jsou právoplatnými členy našich domovů. Staráme se o ně jako o děti a poskytujeme jim tu nejlepší péči – kvalitní stravu, pohyb venku, hračky apod. V případě úrazu či nemoci se snažíme najít tu nejlepší pomoc. Hlavně psi mají podobné zdravotní problémy jako lidi – úrazy, nemoci, opotřebení stářím. Díky veterinárním přípravkům se dá některým komplikacím spojeným s věkem předcházet nebo je zmírňovat, pomáhají také s hojením ran.

Aktivní zvíře podporuje zdraví domácích mazlíčků
Řadu veterinárních produktů Aktivní zvíře vyvíjí výzkumná a výrobní firma Contipro. Společnost se na světové úrovni také zabývá využitím kyseliny hyaluronové se spoustou zajímavých vlastností. Mimo jiné podporuje a urychluje přirozené procesy hojení. Hlavními produkty řady Aktivní zvíře jsou gel Dentaren na podporu hojení dásní a drobných poranění v ústní dutině, dentální tyčinky Kelparen a kloubní výživa Geloren dog.

 

Soutěžte a vyhrajte přípravky z řady Aktivní zvíře

Soutěžte a vyhrajte přípravky z řady Aktivní zvíře
ilustrační foto: bydleni.cz

Soutěžte a vyhrajte přípravky z řady Aktivní zvíře

Chcete, aby váš domácí mazlíček běhal a skákal s radostí a bez bolesti? Na stránkách www.aktivnizvire.cz najdete řadu potravinových doplňků s kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními látkami podporujícími zdraví domácích zvířat. Zkuste štěstí v soutěži o přípravky Aktivní zvíře. Stačí odpovědět na otázku.

30.11.2017

SOUTĚŽIT