Soutěžte o chytrý telefon Alcatel A3

Alcatel A3 vás na první pohled zaujme metalickým rámečkem a sofistikovaným lesklým povrchem, který vytváří poutavé 3D efekty. Díky jasnému pětipalcovému IPS displeji s vysokým rozlišením, na kterém vše vypadá skvěle, ať se na něj díváte z jakéhokoli úhlu, se můžete pochlubit fotkami nebo videi v úžasně jemných detailech.

Když je ale potřeba chránit soukromí, aplikace a fotografie můžete před zvědavýma očima snadno skrýt. Stačí vybrat prst, kterým nastavíte odemykání telefonu v privátním režimu. Telefon pak odemknete během okamžiku jediným dotykem prstu.

Chcete své oblíbené aplikace spouštět okamžitě? Stačí jeden dotek! Můžete si nastavit spouštění až pěti různých aplikací přímo z uzamčené obrazovky pomocí pěti různých otisků prstů. Dotykem ukazováčku tedy například spustíte svou oblíbenou sociální síť, prostředníčkem zase vyfotíte třeba selfie.

 

Soutěžte o chytrý telefon Alcatel A3

Soutěžte o chytrý telefon Alcatel A3
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěžte o chytrý telefon Alcatel A3

Soutěž o chytrý telefon Alcatel A3 probíhá od pondělí 1. ledna do neděle 7. ledna. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží. Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož  REGISTRACE obsahuje všechny údaje. 1 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá chytrý telefon Alcatel A3. Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 2. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.

07.01.2018

SOUTĚŽIT