Soutěžte o doplněk stravy Salus Floradix Železo+

Denního světla přibývá, počasí začíná ukazovat svou přívětivější tvář, příroda se po zimě probouzí k životu. Jaro by zkrátka mělo být symbolem svěžesti. Pokud byste dál nejraději stále spali, možná vás doprovází dobře známá jarní únava. Zkuste ji letos nebrat jako běžnou součást končící zimy a aktivním přístupem i zdravým životním stylem přispějte k tomu, abyste si krásné jarní měsíce mohli užít naplno.

Ke snížení míry únavy a vyčerpání přispívá i železo. K jeho doplnění slouží především pestrá a vyvážená strava. Vyzkoušet můžete i tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+, který obsahuje dobře vstřebatelnou organickou formu železa a řadu dalších látek přispívajících ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jsou jimi vitamíny B2, B6, B12 a také vitamín C, který zároveň podporuje vstřebávání železa. Přípravek s obsahem přírodních látek nabízí také výtažky z byliny, k nimž patří kopřiva, fenykl nebo hnědé mořské řasy, a ovocné šťávy například z hrušky, hroznového vína, černého rybízu nebo ostružiny. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Soutěžte o doplněk stravy Salus Floradix Železo+

Soutěžte o doplněk stravy Salus Floradix Železo+
ilustrační foto: babinet.cz

Soutěžte o doplněk stravy Salus Floradix Železo+

Doplněk stravy Salus Floradix Železo+ je připraven pro 5 výherců naší soutěže. Pokud se do ní chcete zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěží otázku.
Soutěž probíhá od 13. 3. do 27. 3. 2018

27.03.2018

SOUTĚŽIT